HABERLER / DUYURULAR
Dünya Sanat Günü’nde İFSAK’tan Açık Çağrı!
15.04.2020
Dünya Sanat Günü’nde İFSAK’tan Açık Çağrı!

Fotoğraflarınızın İFSAK Sosyal Medya Hesaplarında Yayınlanmasını İster misin ? 

Sanat konusunda konuşurken belki de üzerinde hem fikir olabileceğimiz az sayıdaki başlıklardan bir tanesi de, bir sanat eserinin akılda kalmasını sağlayan en önemli özelliğinin üreticisinin, farklı düşünebilen, YARATICI birisi olmasıdır. Bu YARATICILIK kendini içerikte, teknikte, biçimde, konu seçiminde, eserin sergilenmesinde gösterebilir. 

İFSAK OLARAK TÜM FOTOĞRAF MERAKLILARINA AÇIK BİR ÇAĞRIMIZ VAR!

Evet malum sebeplerden dolayı evdeyiz, fotoğraf çekmek için dışarı çıkamıyoruz. Biliyoruz “Dört duvar arası kapanmaz ki/Sendeki özgür Ruh”*

Bir fotoğraf çekenin en önemli becerisi, kısıtılı imkanlarla YARATICI fotoğraflara imza atmaktır.

Dünya Sanat Günü’nden başlayarak yeni bir paylaşım ağı başlatıyoruz. Her hafta yayınlayacağımız ana başlığı “EV” olan, yan başlıklarla zenginleştireceğimiz konulara uygun olarak üreteceğiniz (arşivden de olur. Her türlü teknik ve müdahale serbest) fotoğraflarınızdan seçilenleri İFSAK sosyal medya hesaplarında yayınlayacağız.

İlk yapmanız gereken İFSAK sosyal medya hesaplarını takip etmek ve her hafta duyurduğumuz konu başlığına uygun fotoğrafları kendi Instagram hesabınıza vereceğimiz hashtag ile yüklemek. Bu kadar basit!

Seçilen fotoğraflar İFSAK sosyal medya hesaplarında isminiz ve sosyal medya hesabınız belirtilerek yayınlacaktır.

İLK HAFTANIN KONUSU: Ev ve Eşyalarımız

İLK HAFTA İçin HASHTAG: #ifsakevdefotograf

Beraber Üretelim Beraber Paylaşalım!

* Baba Zula’nın Özgür Ruh Şarkısı’ndan