Projeler
İFSAK -28 Grubu
18.05.2018 - 18.05.2018
Sayın Üyelerimiz,
Genç İFSAK lıların, bir araya gelerek fotoğraf ve sinema projeleri oluşturmasına imkan verebilmek amacıyla  '' - 28 Grubu'' oluşturulacaktır.
18-28 yaş arasındaki  üyemiz olan ya da olmayan tüm fotoğraf ve sinema tutkunu gençleri bu gruba katılmaya davet ediyoruz.

Grubun hedefleri;
- Fotoğraf projeleri oluşturmak ve hayata geçirmek,
- Sinema projeleri oluşturmak ve hayata geçirmek,
- İFSAK TV için projeler oluşturmak ve hayata geçirmek olacaktır.

Bu hedefleri gerçekleştirmek için gerekli donanımı sağlayabilmek amacıyla gençlere grup içinde ücretsiz atölyeler düzenlenecektir. Bu nedenle grup katılımcılarından hangi hedefe yönelik çalışmak istediğini seçmesi ve bu hedefe yönelik çalışmaları süreç içinde yapmaya kararlı olması beklenmektedir.

İlk toplantının ardından yaz dönemi boyunca toplantılara katılabilen katılımcılarla, aylık toplantılar yapılmaya başlanacaktır. 

-28 Grubu  aktif çalışmalarına  01 Ekim 2018 den itibaren başlayacaktır.

Grup Moderatörleri :
Tanju Akleman , Altan Bal, Esin Koç

Grup Koordinatörleri:
Fotoğraf : İlkay Cihaner ( Yardımcı : Gül Oral )

Sinema ve İfsak TV : Orhan Burak Acar ( Yardımcı : Ezgi Saraç )

Siz de yaşıtlarınızla birlikte çalışmak ve üretmek istiyorsanız; tanışmak ve detayları konuşabilmek için, 17 Mayıs 2018 tarihine kadar İFSAK Sekreterya'yı '' (212) 292 42 01''  telefondan arayarak ya da '' iletisim@ifsak.org.tr''  adresine mail göndererek kaydınızı yaptırmanızı ( ad-soyad / doğum tarihi/ telefon numarası / e-mail   bilgilerinizle birlikte ) ve 18 Mayıs Cuma günü yapacağımız toplantıya katılmanızı  rica ederiz.

Saygılarımızla,

İFSAK Yönetim Kurulu Adına,
Projeler Birimi